Ligowe starcie z Budowlanymi

Drużyna Beskidu Bożnów w drugiej kolejce podejmować będzie, po raz kolejny na własnym boisku Budowlanych Gozdnica. Spotkanie to zapowiada się bardzo obiecująco bowiem zawodnicy Beskidu są w gazie co można zauważyć po ostatnich wynikach (2-0 i 4-2). Natomiast goście po nie udanej inauguracji gdzie tylko zremisowali ze spadkowiczem Iskrą Małomice będą chcieli za wszelką cenę wyrwać komplet punktów z Bożnowa. Oba zespoły znają się bardzo dobrze z boisk A-klasy jak i B-klasy. Wszystkie spotkania rozgrywane pomiędzy tymi klubami przynosiły wielką dawkę sportowych emocji - tym razem nie będzie inaczej. Najbliższe spotkanie już dzisiaj tj. 29.08.15r na boisku w Bożnowie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy ! Grad goli i wielkie emocje gwarantowane!

Z.