Tomaszowo w formie?

Do pierwszego spotkania pozostało już bardzo nie wiele, zawodnicy myślami są zapewne na boisku a kibice na trybunach. Każdy wyczekuje pierwszego gwizdka sędziego rozpoczynającego derbowe spotkanie 1 kolejki A-klasy sezonu 2015/16. Los tak chciał, że już w pierwszym meczy skojarzył oba zespoły ze sobą. Trudne zadanie czeka obie jedenastki, a Ci którzy popełnią mniej błędów odniosą sukces. Teraz jest najlepszy czas na to aby przedstawić jak radziła sobie drużyna z Tomaszowa w spotkaniach kontrolnych. Warto zaznaczyć, że rozegrała ona 4 mecze (w tym 3 na własnym boisku) sparingowe. Kolejno KS Tomaszowo zmierzyło się z :

Sprotavia Szprotawa 2:0 KS Tomaszowo
KS Tomaszowo 3:4 Iskra Małomice
KS Tomaszowo 6:3 Płomień Czerna
KS Tomaszowo 2:2 Traper Chichy

Pierwszy mecz kontrolny rozegrany z drużyną z wyższej półki przyniósł wynik bardzo ciekawy bowiem A-klasowicze polegli w stosunku 2-0 grając na boisku rywala. Kolejne spotkania przyszło im rozegrać na własnym podwórku podejmowali tam drużyny, które będą spotykać w lidze a także drużynę z B-klasy z którą udało im się wygrać.

Podsumowując w czterech spotkaniach udało im się odnieść tylko jedno zwycięstwo, jeden remis i odnieśli aż dwie porażki. Strzelając przy tym 11 bramek i tracąc taką samą liczbę 11 bramek. Pierwsze wnioski jakie idzie wysnuć są proste, defensywa jeszcze nie jest tak szczelna i poszukuje formę aby w lidze już nie tracić tyle bramek. Jednak atak zaprezentował się świetnie ratując bilans bramkowy.

Jak na tle rywala spisze się nasza drużyna ? i kto pierwszy odnajdzie formę i ustabilizuje ją na boiskach A-klasy ? Dowiemy się już niebawem, jednak po cichu liczymy na naszych zawodników że zatrzymają formę strzelecką jaką prezentowała drużyna KS Tomaszowo w sparingach i wykorzysta błędy które popełni drużyna z Tomaszowa

Wyniki źródło:http://kstomaszowo.futbolowo.pl/

Z.