Udana inauguracja

Sezon 2015/16 rozpoczął się idealnie dla zawodników i kibiców Beskidu Bożnów. W pierwszej kolejce pewne zwycięstwo nad rywalem zza miedzy odnieśli piłkarze lokalnej drużyny. Wynikiem 2-0 zakończył się mecz a 3 punkty zostały w Bożnowie po trafieniach Dawida Wójcika i Piotra Polańskiego. Oba trafienia padły w odstępie 3 minutowym tuż przed końcem pierwszej połowy. Te trafienia do siatki przyjezdnych podcięły im skrzydła. Pierwsza połowa  przebiegała dość " spokojnie ' obie drużyny od samego początku badały się na wzajem, akcje wyprowadzane od tyłu ładnie się rozpoczynały w obu przypadkach jednak czegoś brakowało już dalej. Konstruowanie akcji jeszcze nei stało na wysokim poziomie, ale mamy nadzieję ze w przypadku naszej drużyny poprawi się to w kolejnych meczach. Mimo problemów w niektórych przypadkach ogólne wrażenie możemy odnieść pozytywne. Pierwsze trzy punkty zostają w Bożnowie, a to dopiero początek!

Kolejna szansa na odnalezienie formy już w środę, gdzie drużyna Beskidu Bożnów na własnym boisku podejmie w spotkaniu pucharowym Spartę Mierków. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie.

Poniżej odsyłacz do obszernej galerii z tego spotkania.