3 punkty zostają w Bożnowie !

Dzisiejszy pojedynek pomiędzy Beskidem Bożnów, a Budowlanymi Gozdnica zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Po 90 minutach sędzia zakończył spotkanie a na tablicy wyników widniało 3-2. Cztery trafienia odnotowali zawodnicy Beskidu, samobójczym trafieniem może się pochwalić Mateusz Perdek, który w 15 minucie pokonał własnego bramkarza. Jednak to trafienie nie miało większego znaczenia w końcowym rezultacie. Kolejne trzy trafienia zanotowali Łukasz Wilk w 45 minucie spotkania, Daniel Bartkowiak w 50 minucie i ostatnie trafienie dające zwycięstwo dołożył Maciej Ryż w 81 minucie.

Warto nadmienić iż zawodnicy Beskidu potrafili wstać z kolan i z wyniku mocno nie korzystnego dla siebie (0-2) doprowadzić do zwycięstwa. To już drugie spotkanie w tym sezonie ligowym i Beskid póki co nie stracił ani jednego punktu. Z kompletem punktów drużyna plasuje się w czołówce tabeli co na beniaminka jest dobrym wynikiem.