Jedziemy do Zabłocia !

W trzeciej kolejce A klasy, Beskid Bożnów uda się do Zabłocia by zmierzyć swoje siły z tamtejszymi Błękitnymi. Podopieczni Mirosława Chrząstka w dwóch pierwszych kolejkach zebrali komplet punktów. 2 mecze, 2 wygrane, lepszego startu Beskid nie mógł sobie wymarzyć. Rywal Bożnowa - Zabłocie, na swoim koncie ma 2 przegrane, w pierwszym spotkaniu ulegli Stali Jasień 0:1 zaś w drugim meczu polegli w Małomicach z tamtejszą Iskrą 4:2. Miejmy nadzieję że Beskid dziś przywiezie do Bożnowa kolejne 3 punkty. Drużyna z Bożnowa jest na fali i od 31 oficjalnych spotkań jest nie pokonana. Teraz nasuwa się pytanie - Czy Błękitni Zabłocie zatrzymają rozpędzony pociąg z Bożnowa ? O tym dowiemy się już dziś po spotkaniu tych drużyn. Błękitni Zabłocie vs Beskid Bożnów, godzina 16;00, Boisko w Zabłociu ! Serdecznie zapraszamy !